Број на оглас: 3808457
Објавен на: 08.04.2021, 20:17
1 / 3

Kopcinja prekidaci za prozori za Mercedes A-B-Class W169W245

50 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A-Class W169 B-Class W245
Tип на делови:
Електрични делови
VWGroup
Кочани
Кочани

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


🚚🚚🚚 Prakjam po kargo
☎️☎️☎️ Info 071246530
✅✅✅ Novi kopcinja prekidaci za prozori za Mercedes A-Class W169 B-Class W245 Cena 50Evra💶