Број на оглас: 3808401
Објавен на: 22.04.2021, 20:09
1 / 10

Iveco shlep75e14 2009god Mozhna Zamena

10.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Iveco shlep 75e14 2009god.
Reg 1god Mozhna Zamena 12000e
Kesh ekstra cena 10500e
Shlep na sobraqajna