Број на оглас: 3807231
Објавен на: 23.04.2021, 10:57
1 / 3

Shitet tokë për ndërtim në hyrje të Dollogozhdës

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2316 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Toka ndodhet ne hyrje të Dollogozhdës.
Numri i parcellës 3000, me kvadraturë 2316.64.

Çmimi sipas marrëveshjes
Kontaktoni në numrin e telefonit 070 648 012 (në Viber dhe WhatsApp)