Број на оглас: 3807191
Објавен на: 01.03.2021, 18:38
1 / 8

Опрема за маркет

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава:
Фрижидер-витрина 1.6м должина 2м висина
~11м германски рафтови добро сочувани
~ 5м друг тип на рафтови исто така добро сочувани
компјутер
Читач на бар код, дисплеј за цена и фискален апарат
Дигитална вага до 30кг

Контакт: Тони 070/932/629