Број на оглас: 3806654
Објавен на: 28.02.2021, 09:34
1 / 12

CHEVROLET CAPTIVA 2.2D 184KS 4X4 FACELIFT 7SEDISTA AVTOMATIK

По Договор
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-CHEVROLET CAPTIVA 2.2DIZEL 184 KS 4X4 FACELIFT
-REGISTRIRAN SEGA DO 12/2021
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN MASLO FILLTRI SE SMENATI SEGA PRED 1.000 KM
-NOV AKULUMATOR
-18- AL. BANDASI
-4 NOVI GUMI
-2 KLUCA
-KOZA
-GREACI NA SEDISTA
-7 SEDISTA
-AVTOMATIK TIPTRONIK
-BORD KOMPJUTER
-TEMPO MAT
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI NA NEGO
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI