Број на оглас: 3806154
Објавен на: 21.01.2022, 13:37
1 / 4

LANCI ZA SNEG

1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Големина:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Ланци за снег

Вид на оглас: Се продава


Plodavam Lanci za sneg novi ne se koristeni dve kutii imam pasuvaat na poveke vozila 13,14,15,16,17,18 bandazi.