Број на оглас: 3805976
Објавен на: 21.04.2021, 09:49
1 / 12

PEUGEOT 207 1.4 HDI.50 kw.FUL OPREMA

3.500 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 1.4 HDI. 50 kw - 68 ks.NAJ DOBAR I NAJ EKONOMICEN DIZEL MOTOR.
PROIZVODSTVO 2007/6 god.VO PERFEKTNA SOSTOJBA.
FUL OPREMA - KLIMATRONIK
REGISTRIRANA CELA GODINA DO 08.02.2022 god.