Број на оглас: 3805556
Објавен на: 08.04.2021, 20:36
1 / 11

Opel Movano 2006 8+1 Patnicko plus tovar

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba registrirano do 10.2021 poveke info na telefon 070553593