Број на оглас: 3804884
Објавен на: 23.02.2021, 20:50
1 / 6

Krimleri

280 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Krimlerite se so 13 spirali, original italijanski.
Mnogu kvalitetno napraveni i mnogu praktichni.
Cenata e 280 evra, ne e fiksna.