Број на оглас: 3804192
Објавен на: 23.02.2021, 20:54
1 / 3

Se prodava masina za perenje Samsung (za delovi)

5.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje Samsung za delovi vo neispravna sostojba (rasipana karticka) se drugo funkcionira.