Број на оглас: 3803020
Објавен на: 23.02.2021, 19:33
1 / 1

Samsung Galaxy Grand Neo Plus

2.600 МКД Цената не е фиксна 2.700 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy Grand Neo Plus i9060 Duos
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy Grand Neo Plus i9060 Duos Black. Telefonot e odlicno socuvan i baterijata mu trae 3 dena. Ekranot e 5.01''(inci), Quad Core Procesor, RAM memorija od 1GB, ROM od 8GB, kamera 5MP. Podrzuva dve SIM karticki.