Број на оглас: 3803013
Објавен на: 23.02.2021, 19:33
1 / 1

Mobilen telefon LG L70

2.200 МКД Цената не е фиксна 2.300 МКД
Марка:
LG
Модел:
L70
Боја:
White
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava LG L70 odlicno zacuvan mobilen telefon vo bela boja. Baterijata drzi 3 dena, ima Dual Core Procesor, RAM memorija 1GB, ROM memorija od 4GB, ekran 4.5'' i 5MP kamera.