Број на оглас: 3802634
Објавен на: 10.04.2021, 12:10
1 / 9

MERCEDES A200 CDI--AVANTGARDE--FACE LIFT--MODEL 2006--NOVO!!

4.390 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 200
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се изнајмува Можна е замена


MERCEDES A200 CDI--103KW--143KS--AVANTGARDE
--KLIMATRONIK-LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--TEMPOMAT
--KOZEN ENTERIER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--RADIO CD
--ALUMINSKI BANDASI
--8X AIR BAG
--SERVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, TURBO, DIZNI, ZAMAEC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2006,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2005
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
--EDINSTVENO VO MK!!!