Број на оглас: 3802499
Објавен на: 25.02.2021, 08:58
1 / 4

Се продава мармалад од шипки

300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Продавам мармалад од шипки правен како за своја душа. Шипките се збирани од најчистите крушевски планински предели. Кој пробал знае за вкусот. Преубаво слатко задоволство. Порачки на 071 278 811 Марија