Број на оглас: 3802386
Објавен на: 23.02.2021, 16:53
1 / 9

Felgi si gumi 21” za BMW

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
19
Ширина на бандаж:
10.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
98
Ширина на гума:
315
Висина на гума:
35
Дијаметар на гума:
19

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава5x120 BMW Perfomance
Pasovaat na BMW X5 i X6
Predni gumi 295/35/21
Zadni gumi 315/35/20