Број на оглас: 3802171
Објавен на: 27.02.2021, 15:51
1 / 12

Wv passat 20tdi 140ks noviot motor euro 5

6.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet napraven ima faktura sto esmento 4 novi gumi cena po dog tel 071207822 Goran kolta e fabrika