Број на оглас: 3802071
Објавен на: 23.02.2021, 22:06
1 / 1

Se prodavaat chetiri polovni gumi 175-65 -14

500 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
175
Висина:
65
Дијаметар:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat chetiri polovni gumi 175-65 -14