Број на оглас: 3802047
Објавен на: 27.02.2021, 13:10
1 / 12

OPEL ASTRA J - 1.7 ISUZU EURO 5 *** PERFEKTNA

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra J 1.7CDTI
2010G
6 BRZINI
4 NOVI GUMI LETNI
BEZ NIEDNA ZABELESHKA
Full Oprema
ABS, AIRBAG, ESP, DVOZONSKA KLIMA, KOMANDI NA VOLAN, TEMPOMAT, BORD KOMPJUTER, KOMANDI NA VOLAN, BLUETOOTH, RADIO SO CD, ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI, MAGLENKI, CENTRALNO SO DALCINSKO...
2 KLUCA..
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..