Број на оглас: 3801503
Објавен на: 23.02.2021, 22:25
1 / 9

Печка на пелети ,,ECOSPAR,, 6 KW

30.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Вид на оглас: Се продава


Печката (дувалка) е користена 5 месеци (една сезона) и уште 1 година е под гаранција!!! Прво уклучување на 25.11.2019 год.
Моќност - 6 KW
Со печката оди и кабел за струја,далечинско и кунци како на сликата.
Контакт тел. 078/261-189