Број на оглас: 3801501
Објавен на: 22.02.2021, 23:28
1 / 3

BANDAZI 19 KI SO GUMI ZA BMW!!!

600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
19
Ширина на бандаж:
11.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
35
Дијаметар на гума:
19

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


BANDAZI SO GUMI ZA BMW 19ki
Predni 245/35/19 goodyear
Zadni 255/35/19 michelin
Skoro zdravi gumi
Kontakt samo na tell:
071/302-587