Број на оглас: 3801500
Објавен на: 23.02.2021, 22:25
1 / 5

Камин на дрва ,,PRITY,, - 15KW

5.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Каминот е во одлична состојба, користен е и целосно е функционален.
Марка - ,,PRITY,
Моќност - 15 KW
Горна површина од ГУС за готвење
Грее простор до 140 м2
Тел. за контакт 078/261-189