Број на оглас: 3800932
Објавен на: 22.04.2021, 14:10
1 / 12

Mercedes C220 Automatic

4 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupen od Germanija 2015 so 245.000 km momentalno 304000km
Servisiran na sekoj 10.000km
Realni km proverka kade sakate
Novi zimski gumi
Registriran do dekemvri 2021
Kontakt broj 078331771 Kliment