Број на оглас: 3799692
Објавен на: 26.02.2021, 20:03
1 / 12

Grande 1.2 8v nov plin atest 2007god

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e mnogu zacuvana
Ima nov plinski ured so atest
2007 1.2 8v 48kw
Oprema klima
Sity servo
Elektrika na prozori i retrovizori
Led svetla plus maglenki

Registrirano do 28.12.2021 cela godina