Број на оглас: 3798742
Објавен на: 14.04.2021, 08:28
1 / 1

Графичка nVidia GT220 1GB GDDR3 128bit

1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Се продава графичка (како на сликата) во исправна состојба без никаков проблем.
Palit nVidia GT220 1GB DDR3 128bit


Можност за достава низ цела Македонија