Број на оглас: 3797734
Објавен на: 08.04.2021, 20:17
1 / 10

SEAT ALTEA 1.9 TDI 2005

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Seat Altea 1.9tdi 105ks 2005 Kolata e donesena so vozejne od Germania Kupena e od prv sopstvenik servis napravena vo germania servisna Knishka realni kilometri
075/644-013
075/644-013
075/644-013