Број на оглас: 3796519
Објавен на: 23.02.2021, 21:56
1 / 7

Golf 6 2.0 tdi UNIKAT

7.700 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So najvisoko nivo na oprema
Navigacija
Parking senzori
Dvozonov klimatronik
Bluetooth
El stakla i retrovizori
Al bandazi so novi gumi
Greaci na sedista
Extra sostojba odrzavan vo start demir kapija
Napraven servis kolata e bez maana
moze da se proveri vo bilo koj servis po vasa zelba
TEL ZA KONTAKT 071399477
TEL ZA KONTAKT 071399477
TEL ZA KONTAKT 071399477