Број на оглас: 3794706
Објавен на: 25.02.2021, 15:22
1 / 1

Челични бандажи

3.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
6.5J
Дијаметар:
14
Дијаметар на дупка:
110
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат челични бандажи.
Црната е фиксна.