Број на оглас: 3794704
Објавен на: 28.02.2021, 09:37
1 / 1

Алумински бандажи

8.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
6.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алумински бандажи. Цената е фиксна