Број на оглас: 3793830
Објавен на: 02.03.2021, 20:16
1 / 11

Reno Megan

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Reno Megan 1.5 dci
Poseduva: tempomat, elek.na site prozori,dvozonska klima (ispravna).
Ekonomicno vozilo so samo 5L/100km. Vredi da se vidi.