Број на оглас: 3791479
Објавен на: 23.02.2021, 22:38
1 / 5

Se prodava plac na patot Struga - Ohrid 754m2

2 €
Квадратура:
754 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava parcela od 754 m2 na stariot pat struga-ohrid
Cena po dogovor
Poveke info: 078-425-550