Број на оглас: 3791190
Објавен на: 01.03.2021, 18:59
1 / 5

Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

4.390 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија.
Цена: Трактор со фреза 4.390 еур.
Тел 075 457 991 Гуми протект Неготино Видео: https://www.youtube.com/watch?v=hrgpXmu_-Ng&feature=share