Број на оглас: 3790023
Објавен на: 23.02.2021, 21:16
1 / 4

Man tgl 8.180 2010 godina 7.2 so rampa

12.000 € Цената не е фиксна 12.300 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


prodavam Man tgl 8.180 7.20 so rampa kamera za rikvers na jastuci 2010 godina registriran do 11 m 2021 god klima vebasto tempomat greaci na sedista krov na cerada roletna
Top kamionce
Bezz zamenii!!!

Потврден огласувач
 Агро ДИДЕ ДООЕЛ Пешталево