Број на оглас: 3787466
Објавен на: 20.04.2021, 14:29
1 / 2

SE PRODAVA STAN 80M2 VO 12 KATNICA

47.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
80 m²
Греење:
Друго
Спрат:
9 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1985
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
EDVARD KARDELJ 9

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA STAN OKOLU 80M2 UREDEN

LOKACIJA 12 KATNICA VO NOVIOT CENTAR NA 9 TI SPRAT SO LIFT

POGLED SPREMA GRADOT JUG


BARAJTE NA 070 394 064 070 394 064 070 394 064 070 394 064