Број на оглас: 3786234
Објавен на: 26.02.2021, 20:04
1 / 3

Rezervna za fiat punto nova debica 13

2.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
13
Ширина на бандаж:
4J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
135
Висина на гума:
70
Дијаметар на гума:
13

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Nova glanc