Број на оглас: 3786071
Објавен на: 05.02.2021, 17:46
1 / 6

Peugeot 207 pezo

2.200 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava peugeot 1.4 hdi 2008
Na stranski tabli
Servisirana komplet smeneto set lamela set rebrast
Site filtri i uljw