Број на оглас: 3785084
Објавен на: 23.02.2021, 16:21
1 / 5

Korpi za zmaj 142 novi

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Dve korpi novi orginal za kombajna zmaj 142 inf na tel 078271114 ili 071692820