Број на оглас: 3784542
Објавен на: 20.04.2021, 20:03
1 / 3

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR DUKAN

По Договор Цената е фиксна
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukan od 40m2
Dukanot se naoga na ul Resavska br 20
Objektot e celosno renoviran
Inf" 070-218-582