Број на оглас: 3783375
Објавен на: 20.04.2021, 08:50
1 / 1

Ракија/Rakija

120 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


КАВАДАРЕЧКА ДОМАШНА РАКИЈА
ИМАМЕ БЕЛА И ЖОЛТА
ПРАВЕНА Е ЗА СВОЈ МЕРАК
ПРАЌАМ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА
ТЕЛ 078 422 265