Број на оглас: 3782777
Објавен на: 22.04.2021, 12:01
1 / 4

Lozje

По Договор
Квадратура:
8 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na patot Kavadarci-Rosoman,pogodno za plac.Info na tel 075 366 919 Kiro