Број на оглас: 3781959
Објавен на: 12.04.2021, 08:17
1 / 9

Citroen c5 2.2 2002god

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
98 kw / 133 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen c5 2.2HDI 136ks so ful oprema,servisiran redovno vo top sostojba vredi da se vidi za povise informavi na tel ili viber 078 316 572