Број на оглас: 3779586
Објавен на: 22.04.2021, 18:12
1 / 12

DAIHATSU COURE 2008

2.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Daihatsu
Модел:
Cuore
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kako novo, socuvano.
Prva boja, nema grebnatinka.
Ekonomicno gradsko Japansko vozilo.
Servisna kniska do
posleden kilometar.
Klima.
Servo, podesiv volan.
Elekricni retrovizori.
Elektrika na prozori.
Centralna brava.
ABS, ASR.
Radio cd (fabricko)
Zadni sedista se dvizat
napred-nazad
(se zgolemuva bagazot)
Registrirano do 19.11.2021.
Novi gumi.
Nov akumulator.
Sega napraven servis
(dokaz fakturi)