Број на оглас: 3779336
Објавен на: 22.04.2021, 17:34
1 / 9

Renault Grand Scenic 1.9DCI Scenik so 7 sedista

2.900 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Grand Scenic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault Grand Scenic 1.9DCI so 7 sedista, so najdobriot dizel motor od 131KS. Garazirano, redovno servisirano. So keyless opcija za otklucuvanje i zaklucuvanje, klimatronik, so cruise control i limiter, so polukozen enterier, aluminiumski bandasi so novi zimski gumi. Registrirano do 10.03.2021.
Kontakt tel.070/470-882