Број на оглас: 3779334
Објавен на: 23.02.2021, 16:43
1 / 12

Seat Ibiza FR 1.4TSI DSG

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Ibiza FR DSG 1.4 TSI 110kW-150PS
Godina: 2010 uvezen od CH od oprema poseduva:
- 4 el. staklo
- Klimatronik
- Komandi na volan
-Automatic menuvac - DSG 7 Brzini
- F1 Volan
- Esp
-Radio so CD/AUX/USB
-Auto Svetla
- Maglenki
- Alu bandazi so zimski gumi
- Km: 114.xxx
- 2 kluca
- Podesuvanje na volan
- Kolata e redovno servisiran i mnogu socuvan..
----BEZ ZAMENA----