Број на оглас: 3778359
Објавен на: 25.02.2021, 15:45
1 / 12

***Dzip Sangyong Action 2007 god ***

5.400 € 5.700 €
Марка:
Ssangyong
Модел:
Actyon
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip vo odlicna sostojba.
Menjac i motor od mercedes
So mnogu mala potrosuvacka.
Proizveden 2007,Reg do 05. 2021 godina
Enterier vo odlicna sostojba. Se funkcionira.
Oprema:
4x4 2H -4H - 4L
Klimatronik,Servo volan,Airbag,Halogenki napred/nazad,Elektronika na prozori,Elektronika na retrovizori,Greaci na predno staklo Radio CD fabricko, Alarm,Aluminski bandazi atestirani fabricki folii,novi gumi.Info 078 429 000