Број на оглас: 3777439
Објавен на: 22.04.2021, 14:41
1 / 8

Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

6.000 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
25 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава студио приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 25м2
Греењето е на струја со клима уред.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена: 120еур месечно.
Во цената е вклучено кабелска телевизија,интернет и сметки за вода.
Лице за контакт;Јове 070218183