Број на оглас: 3777422
Објавен на: 28.02.2021, 08:37
1 / 5

Шлеп служба 24/7

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


Шлеп служба 24 /7 во Македонија, Бугарија и Србија.
Вршиме транспорт на секаков вид автомобили, земјоделска механизација, трактори.
Постојано се грижиме нашите клиенти да се задоволни со брза услуга и минимална цена за услугата.