Број на оглас: 3776726
Објавен на: 27.02.2021, 08:52
1 / 9

Dron Phantom 3

369 € 399 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Вид на оглас: Се продава


Dron Phantom 3 Advance. Skoro nov, malku e letan. So mnogu dopolnitelna oprema. Sleduva se što e na slikite.
https://www.dji.com/mobile/phantom-3-adv/info