Број на оглас: 3774691
Објавен на: 24.02.2021, 01:25
1 / 3

Cenata e za dvete gumi

1.200 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
205
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve solidni gumi M+S
Info na br 078 331 191