Број на оглас: 3774223
Објавен на: 26.02.2021, 20:04
1 / 6

Jamaha Dr 125cc 2t

1.000 € Цената е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1985
Модел:
DT 125cc 2T

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motor nema nikakva mana SE funkcionira
So dokumenti
Prevod odma
077 779 656