Број на оглас: 3772692
Објавен на: 23.02.2021, 21:29
1 / 11

Икони, свеќници, фенери, полиелеи

180 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава


Се изработуваат икони, свеќници за црква, фенери, крстови, кристални лустери, ѕидни ламби.

Икона, црква, свеќник, крст, фенер, полиелеј, ѕидна ламба